Genç Girişimciler Geleceğe İz Bırakmak İçin Buluştu: Teinn Girişimcilik Kampı

Genç Girişimciler Geleceğe İz Bırakmak İçin Buluştu: Teinn Girişimcilik Kampı

Artıarel Girişimcilik Merkezi’nin Düzenlediği Kamp, Gençler Arasında Yaratıcılığı ve Girişimciliği Teşvik Ediyor*

 

İstanbul,Şile – Gençler arasında girişimcilik ruhunu canlandırmak ve yenilikçi fikirleri desteklemek amacıyla Artıarel Girişimcilik Merkezi, “Teinn (Teens in Innovation) Liseliler Girişimcilik Hareketi”nin düzenlediği Girişimcilik Kampına katıldı. 19 Temmuz 2023 tarihinde gerçekleşen bu etkinlik, gençlerin kreatif düşünce ve girişimcilik becerilerini geliştirmek için bir araya geldiği heyecan verici bir platform sağladı.

 

Kamp, gençlerin iş dünyasına ve girişimciliğe olan ilgilerini artırmak ve onları geleceğin liderleri olarak yetiştirmek amacıyla düzenleniyor. Katılımcılar, iş yapma becerilerini geliştirmek, yaratıcı fikirlerini hayata geçirmek ve başarılı girişimcilerle mentorluk ilişkileri kurmak gibi bir dizi aktivite ve atölye çalışmasına katıldılar.

 

Artıarel Girişimcilik Merkezi’nin Genel Müdürü İlhan ÖZSOY,, etkinlik hakkında şunları söyledi: “Gençlerin girişimcilikle tanışmalarını ve kendi projelerini başlatmalarını teşvik etmek için buradayız. Teinn Girişimcilik Kampı, gençlerin yenilikçi düşünce tarzlarını geliştirmelerine yardımcı olacak çok özel bir deneyim sunuyor.”

 

 

Artıarel Girişimcilik Merkezi, genç girişimcilere destek vermek ve gelecekteki başarılarına katkıda bulunmak için Teinn Girişimcilik Hareketi ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır.