Ön-Kuluçka Programı

Ön-Kuluçka Programı


ArtıArel, fikrinizin bir ürüne, hizmete ya da projeye dönüşebilmesi için fiziki altyapı imkanı sunar. Girişimci..

Detaylı Bilgi
Hızlandırma Programı

Hızlandırma Programı


ArtıArel fikir aşamasını geçmiş, ürünü geliştirmiş ve ticarileşme aşamasındaki girişimleri Hızlandırıcı..

Detaylı Bilgi
Kuluçka Programı

Kuluçka Programı


ArtıArel'deki programlarda başarılı olup şirket kuran ya da halihazırda şirketini kurmuş ve programa..

Detaylı Bilgi

ArArel, fikrinizin bir ürüne, hizmete ya da projeye dönüşebilmesi için fiziki altyapı imkanı sunar. Girişimci adaylarının bu fiziki alanda, deneyimli uzmanlarla birlikte iş planlarını hazırlayarak araştırmalarını yapmalarına rehberlik eder. Fikirlerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm eğitim ya da danışmanlık hizmetleri ArtıArel tarafından ücretsiz olarak sağlanır.

ArArel fikir aşamasını geçmiş, ürünü geliştirmiş ve ticarileşme aşamasındaki girişimler Hızlandırıcı programına kabul edilmektedir. Bu programda girişimciler iş planı yazımı, ulusal ve uluslarası pazarlama, hibe ve finans kayaklarına erişim, hukuki süreçlere dair girişimcilik eğitimi ve mentorluk hizmetinden faydalanabilirler.

Hızlandırma Programı’na katılacak girişimler öncelikle yaptıkları online başvuru ile değerlendirmeden geçerler. Tüm başvurular Danışma Kurulu tarafından incelenir ve en iyi sunumu yapan girişimler yüzyüze görüşme ve jüri görüşmelerine davet edilirler. Danışma kurulu ve jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda Hızlandırma Programı'nda yer almaya hak kazanırlar.

ArArel'deki programlarda başarılı olup şirket kuran ya da halihazırda şirketini kurmuş ve programa katılmaya hak kazanmış girişimciler 1 yıl boyunca ArtıArel'in sunduğu “Kuluçka” imkânlarından faydalanırlar. Bu süreçte girişimcilik konusundaki yeteneklerini ve imkanlarını geliştirmeye devam ederler.

Program kapsamında öncelikli olarak kamu kurum ve kuruluşlarının sağladığı hibe programlarından iş fikri desteklenen, önkuluçka programını başarıyla tamamlamış ve Değerlendirme Kurulu tarafından iş fikri, iş planı ve iş modeli onay almış girişimciler programdan yararlanacaktır.

Kuluçka Programı'nda yer almaya hak kazanmış girişimciler teknik ve idari konularda danışmanlık ve mentorluk hizmetlerinden, şirketleşme, ticarileşme, uluslararasılaşma faaliyetlerinden, altyapı ve ortak mekanları kullanacağı ücretsiz ofis desteğinden ve işletme gideri bedelinden muaf olacakları imkanlardan faydalanabilmektedir.

Kuluçka Merkezine Hoşgeldiniz


ArtıArel Kuluçka ve Girişimcilik Merkezi, girişimcilik faaliyetlerinin ön planda tutulduğu, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bu süreçte desteklendiği, aynı zamanda gereken bilgi ve beceriyi uygulamalı olarak edinmelerini sağlayan kuluçka merkezidir.

ArtıArel Kuluçka ve Girişimcilik Merkezi ile iş fikri sahibi girişimciler girişimcilik eğitimleri, danışmanlık, mentorlük desteği alabilecekleri gibi, girişimcilere ofis alanı ile altyapı hizmetleri ve toplantı salonları sağlanmakta, yatırımcı ağları ile buluşturulup fikirlerini girişime dönüştürmeleri ve geliştirmeleri için destek verilmektedir.

İş Fikrim Var. ArtıArel Hizmetlerinden Nasıl Faydalanabilirim?

İş fikri sahiplerinin arti.arel.edu.tr adresi üzerinden online olarak veya İstanbul AREL Üniversitesi Tepekent Yerleşkesi’ndeki ArtıArel Kuluçka ve Girişimcilik Merkezimize bizzat başvuru yapmaları ile başlayan başvuru süreci sırasıyla şu adımlardan oluşur:
 

  • Yapılan online başvuruların ön elemeye tabi tutulması,
  • Ön elemeyi geçen iş fikri sahiplerinin, Değerlendirme Kuruluna iş fikirlerini detaylandırma fırsatı verilen sunum gerçekleştirmeleri,
  • Destek verilecek iş fikirlerinin seçilmesi.

Haberler / Duyurular

Etkinlikler

ArtıArel Kuluçka Merkez Girişimcilik İş Fikri Başvuruları Değerlendirme Etkinliği

Etkinliği Görüntüle
ArtıArel Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Etkinliği Görüntüle